Nie jesteś unikalny – Jesteś unikalnie uszkodzony.

I tym stwierdzeniem zaprzeczam wszystkiemu co wiesz.
Jako pełnia i człowiek w całości, twoje manifestujące się ciało jest objawem twoich myśli:
„Owoce nie mogą być posiłkiem”
„Ja nie jestem krowa by żreć trawę”
„Potrzebuje białka by żyć”
„Choroby są nieuleczalne”
„Nie mamy wypływu na swoje życie”

Znasz te myśli, które z nich są prawdziwie twoje a które pochodzą z kultury społecznej.
Ile ja razy je słyszałem i wiesz co, zakwestionowałem większość z nich i ty też możesz – tylko zacznij czytać.

Wiesz skąd taki tytuł, gdy przeczytasz i zrozumiesz „Cud Detoksykacji – Robert Morse” naszą flagową pozycję odnośnie zdrowia i odżywiania – zrozumiesz jak wiele możesz sam zrobić w kwestii dbania o siebie i swój awatar. Każdy z nas jest w jest uszkodzony w swój specyficzny sposób. Jedna strona sprzedaje ci rozwiązanie na konkretne unikalne uszkodzenie, które powoduje przy okazji że powstają kolejne uszkodzenia i ta historie się nie skończy, do momentu gdy nie zakopią cię w ziemi lub gdy nie powiesz MAM  JUŻ TEGO DOŚĆ! – wychodzę z tego i zaczynam swoją drogę do zdrowia i witalności. I będziesz już po drugiej stronie  – w drodze do urodzaju.

Nie pozwól by wmówili tobie że ci się nie uda, lecz pamiętaj to jest samotna ścieżka, w cywilizacji w której masz wszelaki wybór wszystkiego od informacji po to co wkładasz do ust. Wybieraj mądrze. Podpieraj się zawsze wiedzą i sposobami innych. Zmieniaj i udoskonalaj swoje otoczenie.

Dołącz do bezpłatnego RAWlettera...

Jak życie na surowo może pomóc Ci poczuć się zdrowiej, lepiej wyglądać i żyć dłużej?

  • Dowiesz się, czym jest dieta surowa, abyś mógł lepiej zrozumieć, w jaki sposób jedzenie surowej żywności może poprawić jakość Twojego życia.
  • Poznasz prawdziwy powód, dla którego powinieneś rozważyć przejście na dietę surową i jak może to wpłynąć na Twój wygląd i samopoczucie – niemal natychmiast.
  • Jak spożywanie surowej żywności może zmienić Twoje ciało i nadać mu młodzieńczy, zdrowy blask.
  • Prawda o przetworzonej żywności i dlaczego należy jej unikać. (Nawet większość tzw. zdrowych!)
Subskrybuję
Tym samym zgadzam się na otrzymywanie na podany adres e-mail e-booków i innych materiałów informacyjnych. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.
close-link